LUKS U-13 - strona nieoficjalna

Turniej Mikołajkowy 02.12.12

• autor: Ola2000Luks, 2012-12-02 21:04

W niedzielę, 2 grudnia na warszawskiej Pradze odbył się XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet Pod Patronatem Burmistrza Dzielnicy Pragi Północ - rocznik 2000. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się na nim reprezentantki radomskiej Czwórki.

Z 5 rozegranych spotkań, podopieczne Wojciecha Pawłowskiego 4 mecze wygrały i 1 zremisowały. Pozwoliło to do zdobycia wyśmienitego 3 miejsca i do powrotu do Radomia z brązowymi medalami. Najlepszą bramkarką zawodów została wybrana nasza zawodniczka - Nina Urbaniak.

Nasz zespół wystąpił w następującym składzie: Nina Urbaniak - Sandra Bembenek, Karolina Bińkowska, Agnieszka Gołębiowska, Weronika Nikiel, Emila Stępień, Aleksandra Stojek, Weronika Wierzbicka, Patrycja Wnukowska, Paulina Wołczyńska. Trener: Wojciech Pawłowski.

Za dobrą grę, zmęczenie oraz walkę dziękujemy piłkarkom Luksu

Autor: Treść:pozostało znaków:

Mistrzostwa mazowsza 2013
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

I liga